Regulamin umieszczania rezerwacji w portalu www.centrum-tenisowe.pl

Każdorazowe rezerwowanie kortu będzie potwierdzane mailem na wskazany adres przy rejestracji z podanym dniem rezerwacji oraz dokładna godzina i nr kortu.
Anulowanie rezerwacji jest możliwe bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji do 24 godz. przed własciwym terminem rezerwacji.
Każdorazowe inne anulowanie rezerwacji nie jest zwiazane z żadnymi innymi konsekwencjami a rezygnacja będzie potwierzana mailem na wskazany adres mailowy

Zamieszczanie rezerwacji dokonywane jest w oparciu o poniższy regulamin. Portal www.centrum-tenisowe.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść zamieszczanych rezerwacji oraz błędów w ich wprowadzeniu.
W przypadku zle wprowadzonej rezerwacji cała odpowiedzilnosć za czyn ponosi użytkownik który tego dokonał. Potwierdzenie każdorazowej rezerwacji automatycznie trafia na podanego maila przy rejestracji do rezerujacego dany termin.

Dane osobowe
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 Dz.U. 133 poz. 883 użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych oraz na ich umieszczenie w naszej bazie. Użytkownik ma prawo wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18.07.2002, Dz.U. 144 poz. 1204 użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie ofert i wszelkiego rodzaju informacji wysyłanych przez www.centrum-tenisowe.pl na swój adres elektroniczny lub numer telefonu. Zlecenie usunięcia danych osobowych może odbyć się poprzez przesłanie na adres e-mail: lub samoczynnie po zalogowaniu się na strone rezerwacji.

Postanowienia końcowe
Portal www.centrum-tenisowe.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez informowania o tym użytkowników oraz nie odpowiada za dane wprowadzone przez nich.